Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

YENEROĞLU BİLİŞİM , teknolojinin çok hızlı ilerlediği bir iş alanı olan, bilgisayar ve güvenlik sistemleri konusunda çalışmak üzere, 2008 yılında Çorlu'da kurulmuştur. Çalışma alanı olarak; bilgisayar , donanım ve yazılım ı seçmiş olup, daha sonra günden güne gelişen, karmaşıklaşan ve hatta her biri ayrı ayrı birer uzmanlık alanı oluşturacak kadar çeşitlenen, güvenlik sistemlerine odaklanmıştır. Bu kısa süre içerisinde otomasyon sistemlerine de yönelmiştir.Bariyer, turnike, otomatik kapı, kartlı geçiş sistemleri gibi projelerde önemli adımlar atılmıştır...

Bu yönelişin olumlu bir sonucu olarak, konusunun önde gelen firmalarıyla stratejik işbirlikleri kurmuş ve geliştirmiştir.

Yönetim, müşteri odaklılık, liderlik, sürekli öğrenme ve yenilikler, çalışanların geliştirilmesi, tedarikçilerin geliştirilmesi, süreçlerde yönetim ve toplumsal sorumluluk ile sektörde yer almıştır.

Sektörümüzde etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; kalite standartlarına uygun kurumsal yapımız ile sektörümüzde lider bir kuruluş olmayı amaçlamıştır.

Hakkımızda

Hemen Arayın

(0505) 835 73 30

HİZMETLERİMİZ

Talep Formu