Hizmetlerimiz

     Web Tasarım; kişisel veya kurumsal internet sitelerinin tescil, tasarım, barındırma ve bakım hizmetlerini kapsar. Web siteleriyle ilgili bilgi almak için hemen iletişime geçin. Web danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsizdir.

     Grafik Tasarım; kurumsal kimlik tasarımı hizmetlerini kapsayan logo, amblem, kartvizit, broşür, afiş, antetli kağıt, cd ve cd kapağı, bloknot, etiket vb. promosyon ürünlerinin tasarımı ve üretimi konularını kapsamaktadır. Grafik tasarım hizmetleri aynı zamanda matbaa hizmetlerini de yerine getirmektedir.

     Danışmanlık hizmetleri; kişisel veya kurumsal müşterilerimizin her türlü dijital ya da  basılı medyada tanıtım hizmetlerini ve bu hizmetlerin kullanım durumlarını belirleme hizmetleridir. Müşterilerimizle belirlediğimiz yolda adımlar atmakta ve başarıya emin adımlarla yürümekteyiz. Danışmanlık hizmetleri tamamen ücretsizdir.

    Desen Tasarımı, renk ayrımı ve varyantlama hizmetleri ile üreticilerin baskıya hazır desen ihtiyacını karşılamaktayız. Bitmap ya da vektör desen çalışılabilmektedir. Desenleriniz istediğiniz ölçülerde, parça baskı ya da metraj olarak çalışılmaktadır. Sıfırdan tasarım yaptırmak veya hazır desen arşivimizden desen seçmek için Desen Tasarımı sayfamızı inceleyiniz.